Sakarya Cad. N.359
Erenler SAKARYA
Pzt. - Cmt 08.00 - 18.00
Pazar Kapalı

Hakkımızda

1995 Yılında hırdavat sektörü üzerine Sakarya’da kurulan firmamız, kuruluş tarihinden itibaren sektörün önde gelen markalarının yetkili bayiliğini yapmaktadır. Gelişen teknolojik hayat ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 2008 yılında EnsarShop.com online alışveriş sitemiz kurulmuştur. Ticaret hayatımızda edindiğimiz dürüstlük ilkemizi e-ticarette de sürdürerek müşteri memnuniyeti adına elimizden geleni yapmaktayız.

Dürüst ve ulaşılabilir olmakla siz müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler çalışmalarımızda daha da ivme kazandırmıştır. Amacımız doğru ürünü, zamanında teslim ederek satın aldığınız üründen memnun kalmanızdır.

23 yıldır sizlerleyiz..

23 seneyi aşkın süredir Yapı-Market Hırdavat sektöründe hizmet veren firmamız ilk olarak 1986 yılında bobinaj ve elektrikli el aletleri servisliğiyle hizmete başlamıştır. 1995 yılında Ensar Makina Ltd.Şti. adıyla başta Bosch olmak üzere bir çok markanın ana bayiliğini başarılı bir şekilde yaparak, 2000 yılında Sakarya Adapazarı merkezinde açtığımız mağazamızla hem perakende hem toptan satışlarımızla hizmet vermeye devam etti.

Artan müşteri ihtiyaçlarımızdan dolayı Adapazarı mağazamız yetersiz gelerek 2004 yılında tamamıyla Sakarya Erenler’e taşındı ve 2008 yılında mağazamızı daha da büyüterek siz müşterilerimize en iyi hizmet vermek için çabalıyoruz. Tescilli markalarımız olan Nexon hırdavat ürünleri ve Uniarc kaynak ekipmanları çeşitlerimizle mağazamızda hizmetinizdeyiz.

Sektördeki işimizi e-ticarete taşıyarak 2008 yılında online alışveriş sitemiz EnsarShop.com kurularak sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

EnsarShop.com & EnsarShopTV

Hem Sakarya’da bulunan perakende satış mağazamızda, hem de online alışveriş sitemiz EnsarShop.com’da amacımız, ihtiyacınız olan doğru ürünü, en uygun fiyatla sizlere teslim edebilmek.

Bu amaçla makina satın alırken sizlere yardımcı olabilmek adına “EnsarShopTV” YouTube kanalımızı açtık. Bu kanalda ürünlerin tanıtımlarını, olumlu ve olumsuz yönlerini ve kendi edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi sizlere anlatıyoruz.

Ayrıca bunlarla birlikte akülü vidalama alırken nelere dikkat etmeli? matkap satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, taş motorları hakkında ayrıntılı bilgiler vermeye çalışıyoruz. Sitemiz EnsarShop.com ile birlikte çalışan YouTube kanalımızdaki videolarımızın tamamı kendi çekimimizdir.

Online alışveriş sitemizde ise perakende mağazamıza nispeten daha az ürün olmakla birlikte 5000 üzerinde yapı market, hırdavat ürünü bulunmaktadır.

Garanti ve Servis

Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz ithalatçı ve imalatçı firmalar tarafından garanti altındadır. Garanti şartları ürün grubuna göre değişiklik gösterebilir ancak çoğunlukla ticari kullanımlar için garanti süresi 1 yıl, bireysel kullanımlar için 2 yıldır. Firmamızın bünyesinde servis hizmeti verilmemektedir. Satışını yaptığımız ürünlerin tamir – bakım – onarım hizmetleri yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Sizleri Sakarya ‘ nın Yapı Market ve Hırdavat mağazası Ensar Makina’da ağırlamaktan memnuniyet duyarız

Bizi Sosyal Medyada Takip Etmeyi Unutmayın!

Ürünlerimizle ilgili bilgi ve fiyat almak için bizimle iletişime geçin!